Kociołek elektryczny do zup 9L

Kociołek elektryczny do zup 9L

brutto: 207.98 zł
netto: 169.09 zł

Kociołek, podgrzewacz elektryczny do zup 9L
Kod produktu - YG-04250
Parametry
Pojemność: 9L
Wymiary (DxSxW): 34x34x37 cm
Materiał: stal nierdzewna SS 304

Kociołek elektryczny do zup o pojemności 9L polecany do serwowania zup, kremów i sosów. Wykonana ze stali, malowana na czarno obudowa zapewnia estetyczny wygląd. Pojemnik na zupę wkładany jest do wypełnionego wodą zbiornika, pod dnem którego zamontowana jest grzałka . W ten sposób nie ma ona bezpośredniego kontaktu z wodą i nie osadza się na niej kamień . Wyeliminowane jest w ten sposób ryzyko przegrzania oraz przepalenia się grzałki, znacznie wydłużając żywotność całego urządzenia.

Powstały pomiędzy zbiornikiem a pojemnikiem na zup ę płaszcz wodny , równomiernie rozprowadza ciepło wokół całego pojemnika, zapobiegając przypalaniu się zawartości. Grzałka o mocy 400W umożliwia płynną regulację temperatury pracy w zakresie 35~85°C. Natomiast zainstalowany termostat zapewnia utrzymanie temperatury podgrzewania na stałym, ustalonym poziomie.

Kociołek posiada pokrywkę z otworem na chochlę. Poza tym podczas nalewania zupy istnieje możliwość ustawienia pokrywki w pozycji otwartej w taki sposób, że skroplone na niej opary nie rozlewają się na zewnątrz, co zapobiega zabrudzeniu stołu.

A-Babiel - Kociołek, podgrzewacz elektryczny do zup 9L - Olsztyn, Ostrołęka, Katowice, Bydgoszcz, Warszawa, Gdańsk, Wrocław - Sprzęt i Serwis Gastronomiczny Olsztyn

Galeria produktu:

www.sprzęt-gastronomiczny.pl , akcesoria barmańskie, wyposażenie sklepów Olsztyn ul. Składowa 3 Meble sklepowe, Wyposażenie gastronomii Olsztyn , www.zmywarki-gastronomiczne.pl - Chojniki, Łomża, Szczytno, Olsztyn ul. Składowa 3 - a-babiel.pl - Ostrołęka, mazowieckie, Warszawa - Płyn do zmywarki Sprzęt gastronomiczny, akcesoria kuchenne, wyposażenie sklepów, Serwisant-Gastronomiczny - Chojniki, Łomża, Szczytno, Olsztyn ul. Składowa 3 - www.a-babiel.pl - Ostroleka, Mazowieckie, Warszawa, www.sprzęt-gastronomiczny.pl
Sklep internetowy Shoper.pl